Přejít na článek: O nás

O nás

Jsme malé rodinné kamenictví, které se zabývá výrobou parapetů, kuchyňských pracovních desek, obložení schodišť, obložení krbů a jiných výrobků z přírodního kamene. Dále nabízíme kamenné obklady, dlažby, okrasné sokle a listely.

Firma MARMO s.r.o. působí na českém trhu od roku 2006. Od počátku svého vzniku zaměřila svou činnost na velkoobchod s přírodním materiálem – žula, mramor, travertin, pískovec, břidlice, onyx, vápenec, quarzit, porfír a technické výrobky – nářadí a stroje pro kameníky. Tento materiál nakupujeme přímo u majitelů lomů, nebo u prvotních zpracovatelů kamene v Itálii. Technické výrobky nám dodávají přímo výrobci v Itálii. Nabízíme i čistící a ošetřující přípravky pro přírodní kámen.

Naším cílem je dodávat zákazníkům kvalitní přírodní kámen v různém provedení, např. dlažby, obklady, ale i deskovinu, která je určena pro další zpracování a výrobu exteriérových a interiérových prvků, jako jsou např. kuchyňské pracovní desky, nástupnice, podstupnice, parapety, pomníkové díly atp. Na požádání Vám rádi zkalkulujeme jakýkoliv i atypický výrobek.

Naším prvotním zájmem je maximální spokojenost našich zákazníku, proto se v první řadě zaměřujeme na vysokou kvalitu našich výrobků. K našim zákazníkům přistupujeme vždy individuálně a dle jejich poptávky a přání neustále rozšiřujeme náš sortiment o nové a žádané produkty.

Všechny naše materiály odpovídají normám Evropské unie, předpisům a atestům České republiky.

Věříme, že Vás naše nabídka zaujme a sami se přesvědčíte o službách, které poskytujeme našim zákazníkům.